אודותינו

אנחנו חברת Hiltech CRM Solutions ואנחנו עוזרים בפיתוח מערכות לניהול ושיפור ביצועי עסקים וחברות, על ידי הקמת ושדרוג מערכות CRM וניהול מידע שמתאים בדיוק לצורכי העסק.

המומחיות שלנו מול בעלי עסקים היא להבין בדיוק את צורכי המערכת ואת אופי העסק,
ולדעת לתקצב ולבנות באופן נכון את המערכת, כדי להבטיח את התוצאות והביצועים בשוטף.

אנחנו דואגים לפיתוח והטמעת תהליכי עבודה יעילים, נגישים וקלים בעסק, שמגדילים ביצועי עבודה, משפרים משמעותית את ההתנהלות השוטפת, ובסוף גם מתורגמים לרווחיות כלכלית ולצמיחה עסקית, על ידי חסכון במידע שמפספס, פתרון של חוסר מענה בזמן אמת, ומניעת הפסדים על "חורים" שהיה אפשר למנוע מראש.

אנחנו עושים זאת על ידי דיאגנוסטיקה מעמיקה של צורכי העסק ופעילותו בשוטף, הבנת החזון העסקי והפיתוחים העתידיים לבוא, ההסתכלות היא 360 מעלות כדי להבין את כל קצוות הפעילות, ובנוסף ירידה עמוקה לפרטים כדי לא לפספס כלום. בנוסף, אנו דואגים לייצר שקיפות מלאה, ותמונת מצב על ההשקעה, כדי שלא יהיו "הפתעות" נוספות בהמשך, וזה מתוך הניסיון שלנו בניהול פרויקטים מורכבים רבים מול חברות גדולות ומובילות במשק.

החזון שלנו הוא לשפר את איכות העבודה לבעלי עסקים וחברות, ולפנות להם כמה שיותר זמן על תהליכים מיותרים שגוזלים מהם הרבה כסף ואנרגיה, ושבסופו של יום, בעל העסק ירגיש שהעסק עובד בשבילו, במקום שהוא יעבוד כל הזמן בשביל העסק בשגרה השוחקת.

מספיק לדבר עלינו, בואו נדבר עליכם

טופס יצירת קשר
  • טופס יצירת קשר